PopisNáplň práce: samostatné seřizování a obsluha NC strojů s řídícím systémem Sinumerik,příprava nástrojů, výroba dílů dle výkresové dokumentace,kontrola jakosti. Požadujeme: SŠ strojní nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána, znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou), znalost programování NC strojů výhodou (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou), znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly, aktivní řešení problémů, manuální zručnost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném provozu.
Nabízíme: zodpovědnou pracovní náplň,stabilitu, perspektivu, možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

BONATRANS GROUP a.s.
  • BONATRANS GROUP a.s.
  • Kontakt : Renáta Závěšická
  • Telefon : +420 597 082 483
  • E-mail : kariera@ghh-bonatrans.com
  • Adresa : Revoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Klíčová slova

znalost

strojů

práce

výhodou

oboru

obráběcích

seřizování

dle

výkresové