PopisPrvní kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Denně po-pá od 8.00 do 16.00 hodin)

Náplň práce:
- obsluha pracovního stroje - TRUMPF TruLaser 3040 fiber
- práce ve 3-směnném provozu
- příprava plechů před pálením
- kontrola kvality výrobků
- odpovědnost za skladové zásoby
- obsluha VZV a jeřábu (manipulace s materiálem)

Požadujeme:
- zkušenost s ohraňovacím lisem
- ÚSO přednostně technického směru
- praxe ve strojní výrobě
- praxe s prací s plechem
- praxe s měřidly (posuvné měřítko, metr, úhloměr)
- manuální zručnost, vztah k manuální práci, pozitivní přístup k práci, ochota učit se
- řidičák na obsluhu VZV (není podmínkou, zaškolíme)
- jeřábnický a vazačský průkaz (není podmínkou, zaškolíme)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Místo výkonu práce: Komenského 335, 691 23 Pohořelice Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKomenského 335, 691 23 Pohořelice Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-31T01:55:01

Společnost

NERIA INDUSTRY a.s.
  • NERIA INDUSTRY a.s.
  • Kontakt : Gabriela Brzobohatá
  • Telefon : +420 519 441 217
  • Adresa : Komenského 335, 691 23 Pohořelice

Klíčová slova

práce

praxe

manuální

práci

podmínkou

obsluha

vzv

kontakt

vztah

zručnost