PopisPožadujeme:
- vyučen v oboru - výhodou, není podmínkou
- samostatnost a přesnost při výrobě
- práce fyzicky náročná
Náplň práce:
obrábění kovů na soustruhu
- kovovýroba
- nástrojař
- kontrola a výměna nástrojů
- obsluha a seřizování soustruhu
- znalost technické dokumentace
Způsob prvního kontaktu telefonicky či e-mailem. Osobní setkání každé úterý od 8.00 -14.00 hod. na pracovišti Lhotka nad Labem 86, 410 02 Lovosice.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBARKMET, a.s., provozovna Lhotka nad Labem, Štětí - Račice, Lhotka nad Labem č.p. 86, 410 02 Lovosice, 411 02 Štětí - Račice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

BARKMET, a.s.
  • BARKMET, a.s.
  • Kontakt : Ilona Abrahámová
  • Telefon : +420 775 381 003
  • E-mail : ilona.abrahamova@barkmet.cz
  • Adresa : BARKMET, a.s., provozovna Lhotka nad Labem, Štětí - Račice, Lhotka nad Labem č.p. 86, 410 02 Lovosice, 411 02 Štětí - Račice

Klíčová slova

soustruhu

požadujeme

emailem

technické

dokumentace způsob

prvního

kontaktu

telefonicky

osobní

seřizování