PopisPožadujeme: absolventy i bez předchozí praxe nebo praxe výhodou, manuální zručnost a chuť k práci, dobrá pracovní morálka, zkušenosti s obsluhou strojního zařízení a strojů NC výhodou

Pracovní náplň: seřizování a obsluha NC strojů, obrábění kovových součástí, čtení a orientace ve výkresové a výrobní dokumentace, znalost zásad měření, orientace v tabulkách tolerancí, normách zápichů a středících dílků. Zaměstannecké výhody
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTOS ZNOJMO, akciová společnost - provozovna, Družstevní 2825/3, 669 02 Znojmo 2 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2017-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-07T02:22:14

Společnost

TOS ZNOJMO, akciová společnost
  • TOS ZNOJMO, akciová společnost
  • Kontakt : Jana Václavíková
  • E-mail : jana_vaclavikova@tos-znojmo.cz
  • Adresa : TOS ZNOJMO, akciová společnost - provozovna, Družstevní 2825/3, 669 02 Znojmo 2

Klíčová slova

praxe

strojů

orientace

požadujeme

znalost

součástí

čtení

výkresové

výrobní

dokumentace