PopisSpolečnost MK Set s.r.o., zabývající se kusovou strojírenskou výrobou hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici operátora/seřizovače CNC obráběcích strojů. Společnost sídlí v areálu Jitex Písek.

Pracovní náplň:
- Seřízení stroje dle podkladů technologa (nulové body, upínače, nástroje,...)
- Obsluha stroje během samotné výroby
- Dokončovací práce (srážení hran, závitování,...)
- Příprava materiálu (řezání na pile)
- Obsluha cnc frézky nebo soustruhu (dle schopností uchazeče) - zvládnutí obou strojů platově ohodnotíme
Vzhledem k zakázkovému typu výroby se jedná o zajímavou práci, kdy každý den přichází nové výzvy a je pořád čemu se učit.

Pracovní doba:
Po - Čt 6:00 - 14:45, Pá 6:00 - 12:00 (nebo odpolední směna)

Požadujeme:
- Praxi ve strojírenství
- Základní znalost CNC obrábění
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Uživatelská znalost ovládání PC
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- Min. absolvované vzdělání - odborné učiliště

Nabízíme:
- Nástupní mzdu od 17000Kč do 27000Kč (dle schopností uchazeče)
- Dovolená navíc
- Penzijní připojištění stabilních zaměstnanců
- Školení v oboru
- Stravenky

Kontakt: p. Antonín Solfronk, tel.: 728513393, e-mail: antonin.solfronk@mkset.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMK SET s.r.o. - pracoviště Písek, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-04-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-05T01:56:52

Společnost

MK SET s.r.o.
  • MK SET s.r.o.
  • Kontakt : Antonín Solfronk
  • Telefon : +420 728 513 393
  • E-mail : antonin.solfronk@mkset.cz
  • Adresa : MK SET s.r.o. - pracoviště Písek, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

dle

cnc

společnost

schopností

stroje

strojů

znalost

obsluha

výkresové

pracovat