PopisNáplň práce:
"Seřizování vstřikovacích lisů a extruderů - plnění plánu výroby
"Údržba vstřikovacích lisů a extruderů
"Seřizování a údržba linek pro výrobu plastů
"Údržba a výměna forem ve vstřikovacích lisech a extruderech
"Vedení podřízených zaměstnanců

Požadujeme:
"Praxe na obdobné pozici (v oblasti seřizování) nutností
"Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
"Znalost výrobního procesu zpracování plastů
"Samostatné plnění zadaných úkolů
"Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
"Práce v nepřetržitém provozu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěK Prádlu 1411/4, 735 35 Horní Suchá Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-04-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

Garsys, s.r.o.
  • Garsys, s.r.o.
  • Kontakt : Robert Janusz Sitek
  • Telefon : +420 553 810 127
  • E-mail : info@garsys.cz
  • Adresa : K Prádlu 1411/4, 735 35 Horní Suchá

Klíčová slova

vstřikovacích

lisů

plnění

náplň

plastů quotsamostatné

orientovat

technické

dokumentaci quotznalost

výrobního

procesu