PopisSTROJNÍ ZÁMEČNÍCI - SEŘIZOVAČI
Nástup možný ihned.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, příp. příbuzného oboru, oprávnění obsluhovat ZZ, oprávnění provádět vazačské práce. Schopnost koncentrace, odpovědnost, přesnost, smysl pro pořádek. Dobrý zdravotní stav, odolnost proti hluku, prachu a vibracím. Obratnost, zručnost, fyzická zdatnost, síla nosit a zvedat břemena.
Náplň práce: při tváření plechů a profilů kontrola tvaru dle šablony. V případě rozdílných mechanických vlastností materiálu provádění programové korekce. Měření dle určených tolerancí výrobku. Provádění kalibrace výrobku. Provádění úprav konců profilů pomocí autogenní techniky.
Zaměstnání výhody: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění.
První kontakt na e-mail: personalni@tes.cz, telefonicky na: 571 812 773 v době od 8 - 12 hod. nebo osobně v čase 9 - 11 hod.
ov. 5.4. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJiráskova 691, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-04-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

TES VSETÍN s.r.o.
  • TES VSETÍN s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Kovaříčková
  • Telefon : +420 571 812 773
  • E-mail : personalni@tes.cz
  • Adresa : Jiráskova 691, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

provádění

příspěvek

dle

práce

profilů

výrobku

oboru

oprávnění

konců

úprav