PopisKO:Janoštíková Petra, tel.:553680317,
e-mail:petra.janostikova@agroup.cz
Náplň práce:
Třískové obrábění armatur a jejich dílů, včetně pokročilejších obráběcích operací (vrtání, soustružení, frézování, závitování)
Práci v třísměnném provoze
Co požadujeme:
Vyučen v oboru obráběč kovů
Znalost technické dokumentace a čtení výkresů
Zodpovědný, spolehlivý, pečlivý a samostatný
Praxi a znalost obrábění kovů
Co Vám nabídneme
Motivační mzdové ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem
Stabilní práci v perspektivní firmě
Příznivé pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
Firemní benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na
penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNádražní 129, 747 22 Dolní Benešov Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-06T02:13:36

Společnost

ARMATURY Group a.s.
  • ARMATURY Group a.s.
  • Kontakt : Petra Janoštíková
  • Telefon : +420 553 680 317,725 791 592
  • E-mail : petra.janostikova@agroup.cz
  • Adresa : Nádražní 129, 747 22 Dolní Benešov

Klíčová slova

obrábění

kojanoštíková

vstřícný

mzdové

ohodnocení

odpovídající

výkonu

zkušenostemstabilní

práci

perspektivní