Popispracoviště Hulín
- Náplň práce: obsluha CNC stroje, volba technologického postupu, kontrola a měření hotových dílů, dohled nad výrobním procesem
- Požadujeme: strojírenské vzdělání či praxi, zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu, spolehlivost, manuální zručnost, technické myšlení
- Nabízíme: bonusy, příplatky, firemní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, dny dovolené navíc
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail prace@gacz.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěZáhlinická 1325, 768 24 Hulín Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-16T01:57:17

Společnost

GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
  • GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
  • Kontakt : Marcela Urbanová
  • Telefon : +420 778 757 971
  • E-mail : prace@gacz.cz
  • Adresa : Záhlinická 1325, 768 24 Hulín

Klíčová slova

cnc

pracoviště

dny

myšlení

nabízíme

bonusy

příplatky

firemní

stravování

příspěvek