PopisOto Slavík, tel.: +420 602 756 800, e-mail: slavik@plasty-slavik.cz
Svůj životopis zašlete na e-mailovou adresu slavik@plasty-slavik.cz s názvem zprávy "Programátor obrábění"
Vaše pracovní náplň:
-Tvorba modelů
-Tvorba programů pro obráběcí stroje
-Spolupráce s technologem a vedením výroby

Požadujeme:
-praxe ve strojírenské výrobě se zaměřením na CNC obrábění + programování
-znalost technologie obrábění a výrobních procesů
-znalost ŘS strojů výhodou
-praxe s modelováním (CAD)
-znalost CAD/CAM
-komunikační schopnosti
-aktivní a kladný přístup ke svěřeným úkolů, loajalita, zodpovědnost
-schopnost řešení každodenních výrobních a technických problému
-loajalita k zaměstnavateli, zodpovědnost
-ochota se učit a rozvíjet

-zaměstnání v zavedené společnosti
-dostupnost MHD
-příspěvek na stravu a dopravu
-firemní benefity
-zaškolení na práci s informačním systémem aj.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSLAVÍK - Technické plasty s.r.o. - pracoviště U Cihelny, Hlučín, U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.
  • SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.
  • Kontakt : Oto Slavík
  • Adresa : SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. - pracoviště U Cihelny, Hlučín, U Cihelny 230/3, 748 01 Hlučín

Klíčová slova

výrobních

obrábění

oto

každodenních

cadznalost

cadcam komunikační

schopnosti aktivní

kladný

přístup

svěřeným