PopisNáplň práce:
rozjezd a kompletní seřízení licích pracovišť pro produkci
vzorkování nových forem
ukládání optimálních parametrů nastavení pracoviště a jejich přenesení do technologické dokumentace
operativně řešit vzniklé problémy při lití
aktivně se podílet na modernizace slévárny - nové technologické postupy, provozní látky...
Požadavky:
manuální zručnost
pečlivost, přesnost, samostatnost
ochota pracovat na směny (3 směnný provoz)

Týden dovolené navíc, závodní stravování, vzdělávání, příspěvky na rekreaci dítěte (tábory, lyžařské zájezdy)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 15.00 hod., e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBENEŠ a LÁT, a.s. - Sutice, Sutice 2, 512 01 Slaná u Semil Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-01-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

BENEŠ a LÁT a.s.
  • BENEŠ a LÁT a.s.
  • Kontakt : Nováková
  • Telefon : +420 724 440 911
  • E-mail : veronika.novakova@benesalat.cz
  • Adresa : BENEŠ a LÁT, a.s. - Sutice, Sutice 2, 512 01 Slaná u Semil

Klíčová slova

technologické

náplň

stravování

samostatnost ochota

pracovat

směny

směnný

provoztýden

dovolené

navíc