PopisPracovní náplň:
seřizování a obsluha lisů na výrobu šroubů

mzda dle praxe

Požadavky:
SOU, SPŠ technického směru (zámečník, obraběč apod.)
praxe v oboru vítána, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího rozvoje, závodní stravování, stabilní zázemí, nástup možný ihned

kontakt: telefonicky pondělí-čtvrtek 9.00-14.00
osobně: pondělí-čtvrtek 8.00-14.00, Vesecko 500, 511 01 Turnov, e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVesecko 500, Daliměřice, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-03-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-26T01:56:34

Společnost

SFS Group CZ s.r.o.
  • SFS Group CZ s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Podzimková
  • Telefon : +420 481 354 459,736 603 579
  • E-mail : pavla.podzimkova@sfs.biz
  • Adresa : Vesecko 500, Daliměřice, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

pondělíčtvrtek

pracovní

stabilní

připojištění

možnost

dalšího

rozvoje

závodní

stravování

nástup