PopisMísto výkonu práce: Holoubkov č.p. 314
Náplň práce: vnitropodniková přeprava materiálu, příprava materiálu na projekt dle kusovníku, zvedání a převážení těžkých břemen
Požadujeme: min. nižší střední odborné všeobecné vzdělání nejlépe technického oboru. Znalost strojírenských dílů a součástek - nejlépe praxe 1 rok
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- Kč, stravenky, věrnostní program, 22 dní dovolené, zvláštní prémie, atd.
Kontakt e-mailem: p. Kubalová, e-mail: jkubalova@olbrich.com - případě zájmu zasílejte životopisy.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOLBRICH - CZ, spol. s r.o./Holoubkov, Holoubkov 314, 338 01 Holoubkov Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-12T01:56:13

Společnost

OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
  • OLBRICH - CZ, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Kubalová
  • Telefon : +420 371 740 237
  • E-mail : jkubalova@olbrich.com
  • Adresa : OLBRICH - CZ, spol. s r.o./Holoubkov, Holoubkov 314, 338 01 Holoubkov

Klíčová slova

práce

nejlépe

materiálu

místo

program

součástek

praxe

rok nabízíme

platové

ohodnocení