PopisMísto výkonu práce: Vítkov 108, Tachov
Je nutné předem domluvit e-mailem nebo telefonicky schůzku !
Doba určitá 1 rok.
Požadujeme
- Základní znalost práce na PC
- Zkoušky na vysokozdvižný vozík
- Pojištění odpovědnosti
- Zodpovědnost a flexibilita

Náplň práce:
- Skladová evidence
- Zodpovídá za složení, správné skenování a zaskladňování zboží na pozice dle sortimentu, množství a míst uložení
- Příprava nakládek dle FiFo
- Nakládka a vykládka vozidel
- Manipulace ve skladu (kontrola, přesun na pozicích a přebalování dílů)
- Zodpovídá za pořádek na skladě po dobu své směny
- Dodržování BOZP a pořádku na pracovišti
- Denní kontrola technického stavu motorového vozíku
Dovolená navíc, Stravenky, Závodní stravování, Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění, Bonusový systém společnosti, Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ , Odborné vzdělávání Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVítkov 108, 347 01 Tachov 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

KDK Automotive Czech s. r. o.
  • KDK Automotive Czech s. r. o.
  • Kontakt : Kamila Fojtíčková
  • Telefon : +420 374 507 714
  • E-mail : k.fojtickova@kdkautomotive.com
  • Adresa : Vítkov 108, 347 01 Tachov 1

Klíčová slova

dle

práce

kontrola

zodpovídá

dobu

denní

pracovišti

pořádku

bozp

dodržování