PopisPracoviště: Trhový Štěpánov
Náplň práce:
- naskladnění a vyskladnění zboží
- příjem a kontrola zboží, kompletace objednávek
- práce s manipulační technikou
Požadavky : dobrý zdravotní stav, způsobilost pro práci s potravinami, znalost práce s manipulační technikou výhodou.
Práce fyzicky náročná v chladném prostředí.
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky
. KONTAKTOVAT emailem, telefonicky 7-15 hodin Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRABBIT Trhový Štěpánov a.s. Nádražní, Nádražní 401, 257 63 Trhový Štěpánov Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-01-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Kontakt : Gita Křížková
  • Telefon : +420 318 922 123
  • Adresa : RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Nádražní, Nádražní 401, 257 63 Trhový Štěpánov

Klíčová slova

zvýhodněné

manipulační

pracoviště

chladném

prostředínákup

kuřecího

masa

ceny

zaměstnanecké

poukázky