PopisMísto výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 601
Náplň práce: připravovat materiál a zakládat díly na linku. Montovat chladicí nábytek, zařízení a klimatizace. Montovat osvětlovací kabeláž a chladicí potrubí. Kontrolovat montované díly.
Zavážet linku materiálem pomocí VZV. Nutnost oprávnění na obsluhu VZV.
Požadujeme: základní vzdělání, nutnost oprávnění na obsluhu VZV.
Nabízíme: platové ohodnocení nástupní čistá mzda 23.880,- Kč/měsíc (včetně příplatků)
Variabilní složka mzdy 0 - 20%. Cestovní náhrady 0 - 4.137,- Kč/měsíc. Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky. Měsíční bonus za docházku až 2.000,- Kč. Dovolená 25 dní/rok. Příspěvek na firemní ubytování. Příspěvek na vlastní ubytování až 2.000,- CZK.
Závodní stravování. Výhodné telefonní tarify. Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.
Kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem (zaměstnavatel není stále na pracovišti): Po-Pá 8.00 - 16.00 bezplatná linka 800 310 013, koordinátor p.Martin Kozák, tel.: 724 986 562, e-mail: dana.velkova@dpwork.cz
Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. je předním výrobcem chladicích a mrazících zařízení určených pro hyper/supermarkety.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěDP WORK s.r.o./pracoviště CARRIER Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách Mzda minimálně25650 Kč Nastoupit od2019-04-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T01:58:10

Společnost

DP WORK s.r.o.
  • DP WORK s.r.o.
  • Kontakt : Martin Kozák
  • Telefon : +420 724 986 562
  • Adresa : DP WORK s.r.o./pracoviště CARRIER Mýto, Plzeňská 601, 338 05 Mýto v Čechách

Klíčová slova

nutnost

linku

oprávnění

kčměsíc

chladicí

montovat

zařízení

obsluhu

příspěvek

práce