PopisMísta výkonu: Štěnovice, Plzeň, Úherce, Praha
Náplň práce: zodpovědná práce na oddělení pick, příprava produktů dle objednávek zákazníka - práce s ručním skenerem, možnost stát se vedoucím směny, spolupráce s přátelskými lidmi v rámci multikulturního týmu i napříč celou firmou.
Požadavky: zkušenosti ze skladu (schopnost práce s VZV výhodou), zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci, schopnost soustředění se na zadaný úkol i v napjatých chvílích, ochota pracovat ve čtyřsměnném provozu, znalost práce na PC, zkušenosti s databázovými IS.
Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu, produkty zákazníků Sony DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS), příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile, placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna, možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce), vstupenky na fotbal, abonentky do divadel, benefitní program Benefit Plus, speciální sezonní bonusy, pěkné vánoční dárky, Vánoční tombola o SONY elektroniku Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDobřanská 545, 332 09 Štěnovice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2018-06-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
  • Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Kudlič
  • Telefon : +420 377 159 020
  • E-mail : josef.kudlic@sonydadc.com
  • Adresa : Dobřanská 545, 332 09 Štěnovice

Klíčová slova

práce

možnost

vánoční

schopnost

sony

zvýhodněné

zkušenosti

místa

placené

tmobile