PopisPracoviště Zalužany/Lety.
Nabízíme práci řidiče /skladníka,
Požadujeme:
- znalost obsluhy VZV, výhodou je průkaz na VZV.
Náplň práce:
Práce ve skladu hotových výrobků a komponentů, vyskladňování a naskladňování dopravců, příprava komponentů pro výrobu, rozvoz drobných zásilek k našim zákazníkům v rámci ČR.
Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod.
Nabízíme:
Bonusy, stravenky, příplatek na penz. nebo živ. pojištění, náborový příspěvek, dodatková dovolená, náborový příspěvek.
Kontakt: Jitka Cígnerová, tel.: 778 536 781, e-mail: jitka.cignerova@autometal.net
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAutometal, spol. s r.o. - pracoviště LETY, Lety 115, 398 04 Čimelice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Autometal, spol. s r.o.
  • Autometal, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jitka Cígnerová
  • Telefon : +420 778 536 781
  • E-mail : jitka.cignerova@autometal.net
  • Adresa : Autometal, spol. s r.o. - pracoviště LETY, Lety 115, 398 04 Čimelice

Klíčová slova

komponentů

pracoviště

penz

rámci

črvhodné

absolventy pracovní

doba

hod nabízíme bonusy

stravenky