PopisPP na 1 rok.
Pracovní náplň: přijímá, vydává, manipuluje a kontroluje zboží, spolupracuje při inventurách skladových zásob, provádí výstupní kontrolu zboží, spolupracuje s dalšími složkami pobočky a společnosti
Požadujeme: průkaz a praxe na VZV výhodou, trestní bezúhonnost, schopnost zvládat i fyzicky náročnou práci ve skladu, chuť pracovat, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační schopnosti, ochotu, vstřícnost, loajalitu, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: zaměstnání na HPP, odpovídající platové ohodnocení, po zapracování: prémie dle obratu pobočky + 13. plat, příspěvek na stravenky á 80 Kč a další benefity, jednosměnný provoz, volné víkendy a svátky, zázemí silné a stabilní společnosti
Nástup možný ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDEK a.s. - Litvínovice, Pod Stromovkou 219, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2016-05-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-06-12T00:44:14

Společnost

DEK a.s.
  • DEK a.s.
  • Kontakt : Martina Nalevanková
  • Telefon : +420 234 054 297;739 488 027
  • Adresa : DEK a.s. - Litvínovice, Pod Stromovkou 219, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

průkaz

pobočky

rok pracovní

prémie

schopnosti

ochotu

vstřícnost

loajalituřidičský

b nabízímezaměstnání

hppodpovídající