PopisNáplň práce
-Příjem, kontrola, naskladnění a vyskladnění materiálu na sklad včetně administrace
-Vedení a udržování skladové evidence (čtečka čárových kódů)
-Zásobování výrobních linek materiálem
-Balení a příprava zboží k expedici, předání zboží dopravci
-Používání VZV
-Spolupráce na inventurách
Očekáváme
-SOU, SŠ vzdělání
-Praxe v oboru výhodou
-Samostatnost, spolehlivost

Nástup možný ihned.

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPHA Czech s.r.o. - sídlo, Strojnická 402, Mosty, 735 62 Český Těšín 6 Mzda minimálně109 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-22T02:08:55

Společnost

PHA Czech s.r.o.
  • PHA Czech s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Wenclová
  • Telefon : +420 558 774 420
  • Adresa : PHA Czech s.r.o. - sídlo, Strojnická 402, Mosty, 735 62 Český Těšín 6

Klíčová slova

zboží

náplň

příprava

zasílat

kontaktu

ihnedzpůsob

možný

spolehlivostnástup

výhodou samostatnost

oboru