PopisNáplň práce: vychystávání, kompletace a nakládka zboží na auta, práce se zakladačem a vysokozdvižným vozíkem
Požadujeme: vyučení popř. SŠ vzdělání, zkušenosti s prací ve skladu, znalost práce s čárovými kódy, praxi v řízení VZV výhodou, přesnost, pečlivost, rychlost, časovou flexibilitu, ochotu pracovat přesčas
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení, individuální přístup ke každému pracovníkovi, dobrý pracovní kolektiv, po zapracování stálou pracovní smlouvu ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-28T01:58:07

Společnost

Pipelife Czech, s. r. o.
  • Pipelife Czech, s. r. o.
  • Kontakt : Lenka Kunzová
  • Telefon : +420 577 111 265,603 144 902
  • E-mail : lenka.kunzova@pipelife.com
  • Adresa : Pipelife Czech, s. r. o. - Kučovaniny, Kučovaniny 1778, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

práce

pracovní

náplň

ochotu

pracovat

přesčas nabízímeadekvátní

finanční

ohodnocení

individuální

přístup