PopisMísto výkonu práce: Nová Hospoda 16, 348 02 Bor.
Požadavky: zkušenosti s manipulací s vysokozdvižným vozíkem, zodpovědnost, důslednost.
Náplň práce: Manipulace s nákladovými prostředky, obsluha VZV, znalost práce se scannerem, dodržování FiFo, časového plánu nakládky, zabezpečení nakládky správného zboží určeného k expedici, kontrola typu a množství nakládacích prostředků, zajištění předání informací kolegům následující směny a spolupracujícím oddělením.
Zaměstnanecké výhody: autobusové spojení zdarma, podnikové stravování, 25 dní dovolené, 13. mzda, věrnostní bonusy. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěNová Hospoda 16, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně25400 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.
  • IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.
  • Kontakt : Marie Churaňova
  • Telefon : +420 374 213 171
  • Adresa : Nová Hospoda 16, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

práce

nakládky

místo

spolupracujícím

typu

množství

nakládacích

prostředků

zajištění

předání