PopisNáplň práce: práce v chladném prostředí (2-12°C).
Požadujeme: nutný dobrý zdravotní stav, výhodou je praxe se skenovacím zařízením,
Nabízíme: ubytování a odvoz na pracoviště (od ubytovny), zaměstnavatele může poskytnout ubytování nepeněžním příspěvkem až do výše 3500,-Kč
Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín 250 70 Odolena Voda
Kontakt: p. Mares, osobní schůzka pouze po telefonické domluvě, telefonická domluva po-st 10:00-12:00 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEuropa Workintense spol.s r.o. - Postřižín, Průmyslová 500, Postřižín, 250 70 Odolena Voda Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně14000 Kč Nastoupit od2019-02-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-28T01:56:42

Společnost

Europa Workintense spol.s r.o.
  • Europa Workintense spol.s r.o.
  • Kontakt : František Mareš
  • Telefon : +420 777 818 713
  • Adresa : Europa Workintense spol.s r.o. - Postřižín, Průmyslová 500, Postřižín, 250 70 Odolena Voda

Klíčová slova

práce

ubytování

odolena

výše

3500kč místo

výkonu

průmyslová

postřižín

náplň

příspěvkem