PopisNÁPLŇ PRÁCE:
? manipulace s díly a jejich skenování
? přebalování dílů
? nakládka a vykládka zboží
POŽADUJEME:
? ZŠ, SOU
? praxe v oboru výhodou
? manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
? zájem učit se novým věcem
? rychlost i přesnost při práci
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Nástup možný ihned.
Způsob prvního kontaktu e-mailem.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně17100 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

TRCZ s.r.o.
  • TRCZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Matoušková
  • Telefon : +420 416 421 201
  • E-mail : jaroslava.matouskova@trcz.cz
  • Adresa : Průmyslová 1165, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

příspěvky

náplň

navíc

růstu o férová

firemní

kultura o zaměstnanecké

benefity

dotované

stravování

penzijní