PopisNáplň práce: - příjem a výdej materiálu a expedice výrobků, provádění inventarizace společně s evidencí zásob, obsluha scanneru pro přenos dat, zpracovávání souvisejících dokumentů
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, průkaz pro obsluhu motorových manipulačních vozíků, výhodou jsou předchozí zkušenosti z oblasti skladování a znalosti práce se skladovým systémem Helios
Závodní stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další benefity, kontakr, e-mailem, tel. nebo osobně 7:00 - 15:00 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMladá Vožice 620, 391 43 Mladá Vožice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-11-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-06T01:59:05

Společnost

KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s.
  • KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s.
  • Kontakt : Růžena Kalinová
  • Telefon : +420 381 401 303,731 125 633
  • Adresa : Mladá Vožice 620, 391 43 Mladá Vožice

Klíčová slova

práce

příspěvek

náplň

výhodou

předchozí

zkušenosti

oblasti

skladování

znalosti

skladovým