Popismísto výkonu práce CTPark Bor 19/3a, 348 02 Bor u Tachova
Co bude Vaším úkolem?
" spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
" práce s moderní manipulační technikou (VZV, retrack apod.)
" obsluha mobilních skenerů
" balení, etiketování, kompletace zboží
Co od Vás očekáváme?
" chuť do práce, spolehlivost
" praxe v oboru výhodou
" trestní bezúhonnost
Co nabízíme?
" práci ve stabilní firmě v jednosměnném provozu
" můžete získat/obnovit si průkaz VZV
" budete s námi pracovat v příjemném prostředí a kolektivu
" nástup "ihned" nebo dle dohody
5. týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, výrazně levnější telefonování i pro rodinu Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSCHENKER spol.s r.o.-Nová Hospoda, Nová Hospoda 19, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-10T01:03:52

Společnost

SCHENKER spol. s r.o.
  • SCHENKER spol. s r.o.
  • Kontakt : Ivana Motzbauerová
  • Telefon : +420 602 510 814
  • E-mail : ivana.mutzbauerova@schenker.cz
  • Adresa : SCHENKER spol.s r.o.-Nová Hospoda, Nová Hospoda 19, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

příspěvek

práce

bor

místo

dle

provozu quot můžete

získatobnovit

průkaz

vzv quot budete

pracovat