PopisSKLADNÍK/-ICE
POŽADUJEME:
- SOU nebo SŠ vzdělání
- zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa
- fyzická zdatnost
- základy na PC (excel, outlook)
- praxi na VZV (propadlý průkaz není překážkou)
NÁPLŇ PRÁCE:
- příjem, skladování materiálu a výdej do výroby
- výdej zboží ze skladu
- zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek
- kontrola dodacích listů
- aktualizace údajů o zásobách
Zaměstnanecké výhody: příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání, věrnostní odměna
HLÁSIT SE: Hana Rysová, své životopisy zasílejte na e-mail: hana.rysova@sapril.cz. Do předmětu prosím uvádějte název pozice SKLADNÍK, nebo osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu 8:00 - 15:00hod. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

SAPRIL s.r.o.
  • SAPRIL s.r.o.
  • Kontakt : Hana Rysová
  • E-mail : hana.rysova@sapril.cz
  • Adresa : SAPRIL s.r.o.-4, Nádražní 557, Horní Litvínov, 436 01 Litvínov 1

Klíčová slova

výdej

skladníkice požadujeme

hana

příplatky

docházku

dlouhodobá

pracovní

příležitost

dynamicky

rozvíjející