PopisMÍSTO VÝKONU: Skořenice č.p. 135, 565 01 Choceň 1
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED PŘI SPLNĚNÍ PODMÍNEK K NÁSTUPU
PRACOVNÍ NÁPLŇ: manipulace se zbožím - příprava zboží pro rozvoz
PRACOVNÍ DOBA: pouze noční směny
POŽADUJEME:
- čistý trestní rejstřík
- zodpovědnost, komunikativnost
NABÍZÍME:
- dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- požitky na základě zaměstnaneckého fondu
- zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
Práce vhodná pro muže i ženy
KONTAKT: zaslat životopis e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNoční provoz PracovištěVodňanská drůbež, a.s. - provozovna Skořenice, Skořenice 135, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně19915 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Vodňanská drůbež, a.s.
  • Vodňanská drůbež, a.s.
  • Kontakt : Irena Dobroucká
  • Telefon : +420 464 646 169
  • E-mail : irena.dobroucka@voddrubez.cz
  • Adresa : Vodňanská drůbež, a.s. - provozovna Skořenice, Skořenice 135, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

příspěvek

místo

volnočasové

práce

dopravu

penzijní

připojištění

požitky

základě

zaměstnaneckého