PopisHledáte dlouhodobou a stabilní práci?
Jste pracovitý, spolehlivý, máte oprávnění na VZV a ŘP sk.B?

Pak hledáme právě Vás!

Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu šikovného skladníka, který má zkušenosti s obsluhou retraku a platný průkaz na VZV do 5 tun (skupina W1).

Náplň práce:
- obsluha retraku a vysokozdvižného vozíku
- zajišťování plynulého chodu skladu (příjem/výdej)
- bezpečná a opatrná manipulace s výrobky
- nakládka a vykládka kamionů

Požadujeme:
- platný průkaz na VZV-W1 - podmínkou
- obsluha retraku
- ŘP. sk.B - podmínkou
- zkušenosti ze skladového hospodářství
- flexibilita, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
- balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, příspěvky na rekreaci, apod.)
- možnost kariérního růstu
- práce na 1 směnu (6:00 - 14:00)
- místo výkonu práce – Poděbrady
- nástup ihned

Zaujala Vás tato pozice?

Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti každý pracovní den v době od 9,00 - 11,00 hodin na osobní pohovor. Případně volejte 325 602 216 nebo 739 488 911 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T18:53:01

Společnost

Crystal BOHEMIA, a.s.
  • Crystal BOHEMIA, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Horsinková
  • Telefon : +420 325 602 216
  • E-mail : personalni@crystal-bohemia.com
  • Adresa : Jiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1

Klíčová slova

práce

společnosti

obsluha

průkaz

platný

retraku

vzv

zkušenosti

příspěvky

pojištění