PopisMísto výkonu práce: Ejpovice, Zemská č.p. 211
Náplň práce: manipulace se zásilkami pomocí manipulační techniky, nakládka, vykládka kamionů, práce na VZV - zasladnění, vyskladnění, ostatní manipulace, příprava/ picking zásilek pro sběrnou službu (drobné zásilky)
Požadujeme: základní vzdělání, průkaz na VZV, flexibilitu a spolehlivost
Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- do 23.000,- Kč/měs., stabilní práci na HPP v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti, 25 dní dovolené, výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2, odměny
Kontakt: Jaroslava Šindelářová, tel.: 951 220 912, e-mail: jaroslava.sindelarova@geis.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZemská 211, Ejpovice, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T02:40:08

Společnost

Geis CZ s.r.o.
  • Geis CZ s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Šindelářová
  • Telefon : +420 951 220 912
  • Adresa : Zemská 211, Ejpovice, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

práce

manipulace

volání

vzv

místo

dní

stabilní

práci

hpp

silné