PopisPracoviště: lidická 445, Bohumín a Na Rovince 912, Ostrava
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky:
- SŠ Vzdělání
- praktická zkušenost s řízením VZV, platný průkaz VZV
- praktická zkušenost s řízením Retraku velkou výhodou
- zkušenosti s organizaci práci ve skladu a povědomí o logistických procesech
- fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
- trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- příjem, výdej zboží + kontrola a manipulace se zbožím ve skladu
- obsluha manipulační techniky - práce s moderní manipulační technikou (VZV, Retrak)
- používání mobilních skenerů
- práce ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnu dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní spoření, odpovídající platové ohodnocení+ pohyblivá složka mzdy

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVAS Solutions s.r.o. Hrabová, Na Rovince 912, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-03T02:53:40

Společnost

VAS Solutions s.r.o.
  • VAS Solutions s.r.o.
  • Kontakt : Petra Neusser
  • Telefon : +420 720 429 055
  • E-mail : petra.neusser@vas-solutions.cz
  • Adresa : VAS Solutions s.r.o. Hrabová, Na Rovince 912, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

zkušenost

vzv

práce

manipulační

praktická

řízením

používání

retrak

technikou

moderní