PopisMísto výkonu práce: Chotíkov 343
Požadujeme:
praxe min.3 roky ve skladu, manipulace se zbožím a materiálem, skladová evidence, ŘP B + VZV - nutná praxe na VZV
manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, flexibilita, týmová spolupráce
Pracovní náplň:
manipulace se zbožím a plošným materiálem, mytí a balení zboží, příjem a výdej materiálu, skladová evidence, práce s VZV, práce ve 2 směnném provozu, nutná vlastní doprava do zaměstnání
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěHASPO SYSTEM s.r.o., Chotíkov, Chotíkov, 330 17 Chotíkov Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-01T02:07:42

Společnost

HASPO SYSTEM s.r.o.
  • HASPO SYSTEM s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Řežábková
  • Telefon : +420 377 821 423-4,731 153 063
  • E-mail : ivana.rezabkova@haspo.cz
  • Adresa : HASPO SYSTEM s.r.o., Chotíkov, Chotíkov, 330 17 Chotíkov

Klíčová slova

práce

skladová

nutná

zbožím

materiálem

evidence

vzv

spolupráce pracovní

náplň manipulace

plošným