PopisPracovní náplň:
- zajištění manipulace s materiálem na příjmu a při expedici hotových výrobků
- řízení VZV - retrak
- řízení lehkého užitkového automobilu v místě pracoviště
- provádění skladových operací, provádění inventur v týmu
- aktivní účast na logistických projektech
Požadujeme:
- oprávnění a praxe na VZV min. 1 rok
- praxe v automotive nebo výrobní společnosti výhodou
Nabízíme:
- zázemí české stabilní společnosti
- závodní stravování
- práci v dobrém kolektivu
- stabilitu zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěObchodní 618, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Obrobna Resl s.r.o.
  • Obrobna Resl s.r.o.
  • Kontakt : Ivan Resl
  • Telefon : +420 485 246 653
  • Adresa : Obchodní 618, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

vzv

řízení

provádění

praxe

pracovní

společnosti

rok

automotive

výrobní

společnosti