PopisVhodné poro zdravé, OZP 2. st., OZP s invaliditou 3. st.

Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčičky
Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 8-14 hod.

Náplň práce: příjem a výdej zboží, materiálu, balení a manipulace s těžšími břemeny, dovoz materiálu do výroby z externího skladu, operativní práce ve skladu jako balení zboží, štítkování. Praxe s řízením VZV vítána. Součástí práce je také obsluha počítače.

Požadujeme: ŘP sk.B, zdravotní způsobilost, fyzickou zdatnost.
Nabízíme: práci v příjemném prostředí pouze na ranní směny, snadná
dopravní dostupnost MHD.

Pracovní doba od 6:30-7:00 do 15:00-15:30.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVratimovská 672/42, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-19T03:50:51

Společnost

CLINITEX s.r.o.
  • CLINITEX s.r.o.
  • Kontakt : Gabriela Bukovská
  • Telefon : +420 724 801 885
  • Adresa : Vratimovská 672/42, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

práce

skladu

ozp

balení

materiálu

zboží

vhodné

zdravotní

vzv

vítána