PopisPracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: uskladňování výroby na určené pozice, příprava a expedice zboží, přijímání materiálu.

Požadavky: ochota pracovat, pečlivost a spolehlivost, výhodou řidičský průkaz na VZV a praxe v obsluze manipulační techniky.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, příplatek za odpolední směnu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLhota za Červeným Kostelcem 261, 549 41 Červený Kostelec Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

EURONA s.r.o.
  • EURONA s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Vlasáková
  • Telefon : +420 491 477 378
  • Adresa : Lhota za Červeným Kostelcem 261, 549 41 Červený Kostelec

Klíčová slova

pozice

dobu

pracovní

manipulační

spolehlivost

výhodou

řidičský

průkaz

vzv

praxe