PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail kariera.lipovka@preymesser.cz nebo telefonicky.
Požadujeme:
- znalost obsluhy VZV, retraku, zakladače - výhodou
- možnost zajištění vyškolení na VZV
- zodpovědnost, spolehlivost
Náplň práce:
- zaskladňování a vyskladňování regálů
- vykládka a nakládka kamionů
- vychystávání materiálu
Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- perspektivu profesního a kariérového růstu
- stravenky, jednorázové prémie, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
- nástup možný ihned
Více informací na : https//kariera.preymesser.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěM.Preymesser logistika, spol. s r.o. - závod Lipovka, Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
  • M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
  • Kontakt : Magdaléna Vidová
  • Telefon : +420 494 539 602
  • Adresa : M.Preymesser logistika, spol. s r.o. - závod Lipovka, Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

vzv

kontakt

prémie

stabilní

zaměstnání

perspektivu

profesního

kariérového

růstu

stravenky