PopisKontakt telefonicky nebo e-mailem v.bockova@acl-automotive.com.
Požadavky:
- SOU
- praxe s obsluhou VZV podmínkou
- praxe v automotive výhodou
Náplň práce:
- nakládka a vykládka dílů, příprava expedice
- zásobování jednotlivých pracovišť, spolupráce v týmu skladníků
- administrativní práce
Nabízíme:
- možnost získání průkazu na VZV
- stravenky (100,- Kč za každou odpracovanou směnu), příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příplatky za odpolední směnu
- možnost kariérního růstu, kompletní zaškolení a podpora
- pracovní oblečení, vánoční prémie
- nástup možný ihned, HPP s možností na dobu neurčitou. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěACL Automotive s.r.o. - Solnice, Průmyslová 678, 517 01 Solnice Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-01-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-09T02:18:37

Společnost

ACL Automotive s.r.o.
  • ACL Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Bočková
  • Telefon : +420 734 761 394
  • Adresa : ACL Automotive s.r.o. - Solnice, Průmyslová 678, 517 01 Solnice

Klíčová slova

možnost

praxe

kontakt

kompletní

odpracovanou

směnu

příspěvek

penzijníživotní

pojištění