PopisPožadavky: manuální zručnost, platné dokumenty na VZV, fyzickou zdatnost, logické myšlení, odborné vyučení bez maturity, práce ve třísměnném provozu
Náplň práce: zodpovědnost za nakládku a vykládku materiálu, údržba skladu
Firemní výhody: příspěvek na stravování, zázemí stabilní firmy, příspěvky na penzijní pojištění
sleva na firemní zboží, čtvrtletn odměny, příspěvek na pracovní oděv
Životopisy zasílejte na e-mail: durkovic@sk.bopal.eu; petr.spacil@cz.bopal.eu;
Podrobnější informace při osobním pohovoru.
Kontakt: Petr Spáčil + 420 731 538 226 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBopal Czech s.r.o. - pracoviště, Skalice nad Svitavou č.p. 2, 679 01 Skalice nad Svitavou Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2018-12-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-21T02:13:53

Společnost

Bopal Czech s.r.o.
  • Bopal Czech s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Šimek
  • Telefon : +420 604 227 469
  • Adresa : Bopal Czech s.r.o. - pracoviště, Skalice nad Svitavou č.p. 2, 679 01 Skalice nad Svitavou

Klíčová slova

práce

příspěvek

požadavky

zázemí

stabilní

firmy

příspěvky

penzijní

pojištění sleva

firemní