PopisNÁPLŇ PRÁCE:
* manipulační práce ve skladu - vykládka a nakládka kamionů
* evidence, kontrola a třídění paletových zásilek
* práce s ručním skenerem - skenování zásilek
* obsluha skladové manipulační techniky a VZV
* spolupráce s dispečery
* kontrola neporušenosti zásilek
* fyzicky náročná práce
* udržování pořádku a čistoty na pracovišti
* směnný provoz (odpolední/noční)
* nástup možný ihned

POŽADUJEME:
* zkušenosti s VZV velkou výhodou
* základní znalost práce na PC, znalost práce se skenerem - není podmínkou
* dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce)
* čistý rejstřík trestů

NABÍZÍME:
* hlavní pracovní poměr ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
* týden dovolené navíc
* zapojení do zvýhodněného programu tarifu s O2 i pro rodinné příslušníky
* finanční bonusy a mnoho nefinančních výhod
* slevové zvýhodnění u obchodních partnerů
* firemní akce Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNoční provoz PracovištěGeis CZ s.r.o. - pracoviště Prostějov, Za Olomouckou 393/4, 796 07 Držovice Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Geis CZ s.r.o.
  • Geis CZ s.r.o.
  • Kontakt : Vilém Zlamal
  • Telefon : +420 725 208 417
  • E-mail : vilem.zlamal@geis.cz
  • Adresa : Geis CZ s.r.o. - pracoviště Prostějov, Za Olomouckou 393/4, 796 07 Držovice

Klíčová slova

práce

zásilek

práce

znalost

kontrola

skenerem

fyzicky

náročná

manipulační