PopisMísto výkonu práce - CTP Park Bor - Nová Hospoda.
Vhodné i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
kontakt e-mailem, po tel. nebo osobně na uvedené adrese
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na dopravu, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 70 Kč, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké a další slevové programy, příspěvek na penzijní připojištění atd.
Náplň práce:
* Příprava objednávek dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace a procesu
* Provádění skladových prací pomocí manipulační techniky
* Vykládka a nakládka zboží
* Balení, etiketování, kompletace zboží
* Vedení skladové dokumentace
* Dodržování BOZP

Požadavky:
* SOU/SŠ vzdělání
* Pracovitost, Pečlivost, Kvalita
* Schopnost samostatné práce
* Ochotu práce v 3směnném provozu
* Praxe ve skladu výhodou
V případě zájmu pošlete svůj životopis na email - monika.jungmannova@dhl.com.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěDHL Solutions k.s. (Bor), Nová Hospoda č.e. 2, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

DHL Solutions k.s.
  • DHL Solutions k.s.
  • Kontakt : Lenka Bednářová
  • Telefon : +420 725 237 058
  • E-mail : Lenka.bednarova@dhl.com
  • Adresa : DHL Solutions k.s. (Bor), Nová Hospoda č.e. 2, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

dle

práce

práce

zboží

vykládka

vedení

kompletace

etiketování

balení

nakládka