PopisMísto výkonu práce: Bratří Štefanů č. p. 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů, vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny nad 20 kg
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti; příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv; stravenky; firemní akce; možnost nákupu oblečení se slevou; stravovací zařízení GASTROM (1. min. pěší chůze)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: personalistka@etcimex.cz nebo se stavte osobně na uvedené adrese od 8:00 do 16:00, po předchozí telefonické domluvě

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěETCIMEX spol. s r.o. - HK, Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně14100 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-02T15:05:28

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
  • Kontakt : Eva Matěchová
  • E-mail : personalistka@etcimex.cz
  • Adresa : ETCIMEX spol. s r.o. - HK, Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

práce

místo

firemní

stravovací

slevou

oblečení

nákupu

možnost

akce

kolektiv