PopisPracoviště: Nad Porubkou 2343, Ostrava - Poruba, 708 00
Životopisy zasílejte na e-mail: ostrava@kamat.cz, příp. volejte na tel.

Požadujeme: Vzdělání v oboru elektro, znalost skladového hospodářství.
Náplň práce: Vedení menšího kolektivu zaměstnanců ve skladu.
Nabízíme: Mimořádné finanční odměny 2x-3x ročně, stravenky v hodnotě 80,- Kč, po zapracování možnost prodloužení PP na dobu neurčitou, zam. slevy na veškerý náš sortiment.
Nástup možný ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKAMAT spol. s r.o. - Ostrava, Nad Porubkou 2343, Poruba, 708 00 Ostrava 8 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-08T01:57:22

Společnost

KAMAT spol. s r.o.
  • KAMAT spol. s r.o.
  • Kontakt : Radim Pizur
  • Telefon : +420 596 632 861
  • E-mail : ostrava@kamat.cz
  • Adresa : KAMAT spol. s r.o. - Ostrava, Nad Porubkou 2343, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Klíčová slova

pracoviště

možnost

finanční

odměny

2x3x

ročně

stravenky

hodnotě

zapracování

prodloužení