Popis- Místo výkonu práce: Hradec Králové
STAVEBNÍ DĚLNÍK/-CE
- PP na dobu určitou, nástup od 1.5.2018, dvousměnný provoz
- Náplň práce: omítky, stěrky, zateplení fasád, zdění příček
Požadujeme: alespoň nižší střední odborné vzdělání, pracovitost, spolehlivost, kolektivní přístup, praxe v oboru stavebnictví vítána
- Nabízíme: zajištěný svoz na místo výkonu práce, prémie
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní ososba: Kharbaka Vasyl, tel. 777 137 756 (pondělí až pátek od 6:00 do 18:00 hod), e-mail: kovstav@post.cz, příp. osobně na adrese tř. Karla IV. č.p. 468 (každý čtvrtek od 8:00 do 12:00 hod)
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKOVSTAV s.r.o. - HK, třída Karla IV. 468/18, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně18200 Kč Nastoupit od2018-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-05T00:13:05

Společnost

KOVSTAV s.r.o.
  • KOVSTAV s.r.o.
  • Kontakt : Kharbaka
  • Telefon : +420 777 137 756
  • Adresa : KOVSTAV s.r.o. - HK, třída Karla IV. 468/18, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

místo

hod

výkonu

emailem

vítána

nabízíme

zajištěný

svoz

prémie