Popis- Místo výkonu práce: Piletická č.p. 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7
STAVEBNÍ DĚLNÍK/-CI
- PP na dobu neurčitou od 20. 4. 2018
- Náplň práce: práce v oblasti výstavby a rekonstrukce budov, kopáčské práce při hloubení stavebních rýh, přidavačské práce, opravy dlažeb chodníků a vozovek litým asfaltem, obalovanou drtí s případným použitím ručních stavebních strojů, montáž a demontáž trubkových a podobných lešení
- Požadujeme: praxi
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (ve středu od 9:00 do 14:00 hod.). Kontaktní osoba: Dzuhan Michal, e-mail: stavhk@centrum.cz, tel.: 773 227 678 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPiletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2018-04-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

Družstvo STAV HK
  • Družstvo STAV HK
  • Kontakt : Michal Dzuhan
  • Telefon : +420 773 227 678
  • E-mail : stavhk@centrum.cz
  • Adresa : Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

práce

stavebních

místo

praxi

použitím

ručních

strojů

montáž

demontáž

trubkových