PopisPRACOVNÍCÍ V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO PEČOVATELSKOU SLUŽBU
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) podmínkou, absolvování akreditovaného kurzu "Pracovník v sociálních službách", případně ukončené střední vzdělání se sociálním zaměřením, praxe v sociálních službách výhodou, samostatnost, spolehlivost, trpělivost, časová flexibilita, zodpovědný přístup k práci, dobré komunikační schopnosti, schopnost empatie, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, připravenost pracovat v souladu s křesťanskými hodnotami a principy, pozitivní vztah k seniorům a k osobám se zdravotním postižením
Náplň práce: práce na plný úvazek s uživateli služby převážně seniory a administrativa související s poskytovanou službou
Nabízíme: 1 týden dovolené navíc, dobré zázemí zavedené neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání, pravidelnou supervizi, kreativní zaměstnání a prostor pro vlastní realizaci v rámci organizace
První kontakt: životopis s fotografií a motivační dopis na e-mailovou adresu: vera.vrbova@vsetin.charita.cz; vsetin@vsetin.charita.cz. Vybraní uchazeči budou telefonicky pozváni k ústnímu pohovoru. Další info na tel.: 739 934 289
ov. 9.1. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHorní náměstí 135, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně18100 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-10T02:13:19

Společnost

Charita Vsetín
  • Charita Vsetín
  • Kontakt : Věra Vrbová
  • Telefon : +420 739 934 289
  • Adresa : Horní náměstí 135, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

sociálních

službách

práce

dobré

způsobilost

vzdělávání

dalšího

podporu

organizace

neziskové