PopisVEDOUCÍ PŘÍMÉ PÉČE
POŽADUJEME: kvalifikace všeobecná zdravotní sestra podmínkou, praxe ve zdravotnickém zařízení "u lůžka" min. 2 roky, výborné komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu pečovatelek a zdravotních sester, zpracování rozpisů služeb, metodické vedení zdravotnických a pečovatelských činností, komunikace s ošetřujícími lékaři, vykazování na zdravotní pojišťovny, objednávání zdravotnického materiálu pro zajištění zdravotní péče o obyvatele Domova, spolupráce na sestavování plánů péče a úzká spolupráce se sociální pracovníkem, vedení související dokumentace.
NABÍZÍME: Nestereotypní a smysluplná práce, možnost dalšího vzdělávání, seberealizace a osobnostního růstu, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, příspěvek na masáže a obědy, zázemí stabilní neziskové organizace, 25 dní dovolené, možnost čerpat supervizní podporu
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova.vsetin@diakonie.cz
ov. 7.5.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - středisko Vsetín 02, Domov se zvláštním režimem Jabloňová a Vyhlídka, Strmá 26, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Kontakt : Marta Doubravová
  • Telefon : +420 739 244 872
  • E-mail : doubravova.vsetin@diakonie.cz
  • Adresa : Diakonie ČCE - středisko Vsetín 02, Domov se zvláštním režimem Jabloňová a Vyhlídka, Strmá 26, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

zdravotní

vedení

péče

práce

spolupráce

zařízení

možnost

vedoucí

nestereotypní

seberealizace