PopisMísto výkonu práce: Ostrava - Poruba
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá pracovníky v sociálních službách - přímá obslužná péče.

Náplň práce: poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti uživatelů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s pomůckami, prádlem a udržování čistoty a hygieny uživatele.
Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.

Požadavky: základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovník v sociálních službách (min. 150 hodin); absolvování akreditovaného kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdr. povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník

Výhody FKSP - zvýhodněné stravování, vodní masáž, sauna, solárium, obědy, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, příspěvky na dovolenou

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOpavská 4472/76, Poruba, 708 00 Ostrava 8 Mzda minimálně17860 Kč Mzda maximálně25570 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-21T03:14:00

Domov pro seniory Slunečnice, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Slunečnice, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Kontakt : Alena Burešová
  • Telefon : +420 599 508 162
  • E-mail : aburesova@dsporuba.com
  • Adresa : Opavská 4472/76, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Klíčová slova

poskytování

vzdělání

službách

sociálních

kurzu

osobní

sociální

absolvování

akreditovaného

výkonu