PopisPrvní kontakt e-mailem

Jako Senior Internal Communications Specialist budete součástí týmu, který řídí vnitropodnikovou komunikaci. Hlavní zaměření je na budování firemní kultury a nastavení komunikačních standardů v rámci společnosti.

Náplň práce:
Definování komunikačních rámců a toků na základě komunikačních potřeb
Poradenství vhodných komunikačních plánů, nástrojů a způsoby poskytování informací v rámci projektů
Řízení činností zaměřených na vytvoření správného komunikačního chování
Vytváření a implementace integrovaných komunikačních kanálů

Vítané dovednosti a zkušenosti:
Zkušenosti s interní komunikací min. 5 let
Vysokoškolské vzdělání v souvisejícím oboru
Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPalachovo náměstí 797/4, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T12:30:49

Společnost

Kiwi.com s.r.o.
  • Kiwi.com s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Šiková
  • Telefon : +420 725 549 474
  • E-mail : kristyna.sikova@kiwi.com
  • Adresa : Palachovo náměstí 797/4, Starý Lískovec, 625 00 Brno 25

Klíčová slova

komunikačních

rámci

kontakt

interní

zaměřených

vytvoření

správného

komunikačního

chování vytváření

implementace