PopisÚspěšná mezinárodní společnost vyrábějící interiéry pro letadla Airbus, hledá pro svůj závod na Borských polích vhodné kandidáty na pracovní pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY

Náplň práce:
- Příprava, kontrola a správa výrobních projektů?
- Reporting a vytváření analýz včetně vizualizace a interpretace výsledků?
- Tvorba a kontrola KPI včetně jejich prezentace?
- Zlepšování nastavení dat a využívání funkcionalit v ERP systému?
- Kooperace s ostatními odděleními

Požadujeme:
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni?
- Velmi dobrou znalost práce na PC, zejména Excelu (SQL, data mining, atd. výhodou)?
- Zkušenost s informačním systémem výhodou (INFOR LN, BAAN, SAP apod.)?
- Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě výhodou (výroba, logistika)?
- Schopnost efektivní komunikace s lidmi z různých prostředí?
- Silné logické a analytické myšlení?
- Prokazatelné organizační schopnosti ?

Nabízíme:
- Zázemí úspěšné stabilní společnosti
- Moderní pracovní prostředí?
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování?
- Pololetní a roční prémie?
- Vzdělávací a bonusový systém, Kafetéria, aj.?

V případě zájmu, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: Lucie.Urbanova@zodiacaerospace.com Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUniverzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně38000 Kč Nastoupit od2018-04-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-03-13T12:42:14

Společnost

Zodiac Galleys Europe s.r.o.
  • Zodiac Galleys Europe s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Urbanová
  • Telefon : +420 703 173 155
  • Adresa : Univerzitní 1119/34, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

výhodou

včetně

prostředí

kontrola

pracovní

úspěšná

schopnost

myšlení

analytické

logické