PopisMísto práce: Klimentská č.p. 1207/10, Praha 1
tel.: 225300211 (volat ve všední dny 9-16:30), e-mail: martina.kopackova@tnsglobal.com
Požadujeme výbornou znalost AJ (na úrovni C1), znalost dalších jazyků výhodou. Zkušenosti s řízením projektů výhodou. Nutná schopnost dodržovat termíny, vynikající komunikační dovednosti, výborná znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint).
Náplň práce: zodpovědnost za bezproblémový průběh výzkumného projektu, zajištění dodání výsledků v požadovaném termínu, kontrola dodržování nákladů na projekt.

Požadujeme výpis z rejstříku trestů.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMillward Brown Czech Republic, s.r.o. - 001, Klimentská 1207/10, Nové Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2016-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-08-24T01:50:29

Společnost

Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
  • Millward Brown Czech Republic, s.r.o.
  • Kontakt : Martina Kopáčková
  • Telefon : +420 225 300 211
  • E-mail : martina.kopackova@tnsglobal.com
  • Adresa : Millward Brown Czech Republic, s.r.o. - 001, Klimentská 1207/10, Nové Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

znalost

práce

výhodou

zajištění

excel

word

powerpoint náplň

zodpovědnost

bezproblémový

průběh